Dashur në sllovenisht

Përkthim: dashur, Fjalor: shqip » sllovenisht

drag
dashur në sllovenisht

Përkthime shtesë: dashur

ljubeč, ljubiti, ljubeča, ljubečega, ljubeče

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dashur

dashur fjalor gjuhësor sllovenisht, dashuri e ndaluar live, dashuri e ndaluar aktoret, dashuri dhe ndeshkim, dashuri te verteta, dashuri dhe seks, dashur në sllovenisht

Përkthime

aderoj në sllovenisht - držijo, držati, spoštovati, upoštevati, ravnajo, vložit, vstopiti
darë në sllovenisht - klešče, pinceta, pincers, dvižni mehanizem, klešč
dash në sllovenisht - armaturna, pomišljaj, črtica, pomišljaja, ram, kozorog
dashuri në sllovenisht - ljubezen, ljubim, ljubiti, ljubijo, ljubezni, láska
dashuria në sllovenisht - ljubezen, ljubim, ljubiti, ljubijo, ljubezni, láska

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dashur në sllovenisht - Fjalor: shqip » sllovenisht
Përkthime: drag, ljubeč, ljubiti, ljubeča, ljubečega, ljubeče