Ferri në anglisht

Përkthim: ferri, Fjalor: shqip » anglisht

hell, inferno, pit
ferri në anglisht

Përkthime shtesë

abyss, the pit, hell, pit, hellish

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime

the pit
  • ferri

abyss
  • greminë
  • humnerë
  • hon
  • ferri

Fjalë të ngjashme

ferri fjalor gjuhësor anglisht, ferrari car, ferri nga dante alighieri, ferri dante alighieri, feri anugerah makmur, ferri purgatori dhe parajsa, ferri në anglisht

Përkthime

bija në anglisht - daughter, daughters, the daughter
femër në anglisht - female, woman, hen, male, the female
femëror në anglisht - female, feminine, petticoat, womanly, judy
festoj në anglisht - celebrate, triumph, commemorate, celebrated, celebrating, fete
fetar në anglisht - religious, the religious, religion, a religious, religious identity

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ferri në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: hell, inferno, pit, abyss, the pit, hell, pit, hellish