Metafizika në anglisht

Përkthim: metafizika, Fjalor: shqip » anglisht

metaphysics
metafizika në anglisht

Përkthime shtesë: metafizika

metaphysics, the metaphysics, with metaphysics

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: metafizika

metafizika fjalor gjuhësor anglisht, metafizika shqip, metafizika dhe morali, metafizika definicija, metafizika cipele, metafizika wiki, metafizika në anglisht

Përkthime

mesnatë në anglisht - midnight, the midnight, midnight the, midnight on
mesëm në anglisht - secondary, medium, middle, the medium, secondary education, average, mean, ...
meteorologjia në anglisht - meteorology, the meteorology
metri në anglisht - meter, a meter, the meter, metre
nënkuptoj në anglisht - implicate, intend, drive at, mean, i mean, imply

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Metafizika në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: metaphysics, metaphysics, the metaphysics, with metaphysics