Puna në anglisht

Përkthim: puna, Fjalor: shqip » anglisht

labour, toil
puna në anglisht

Përkthime shtesë: puna

work, job, working, the work, labor

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: puna

occasions
  • puna

Fjalë të ngjashme: puna

puna fjalor gjuhësor anglisht, puna mekanike, puna ne shqiperi, puna ne fizike, puna dhe profesioni, puna vullnetare, puna në anglisht

Përkthime

argjend në anglisht - silver, of silver, and silver, up silver
pulpë në anglisht - pulp, paste, the pulp, calf
pulë në anglisht - chicken, hen, fowl, the chicken
punishte në anglisht - workshop, manufactory, workshops, the manufactory, manufactory of
punoj në anglisht - work, do, operate, serve, working, function

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Puna në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: labour, toil, work, job, working, the work, labor