Gjaku në anglisht

Përkthim: gjaku, Fjalor: shqip » anglisht

blood
gjaku në anglisht

Përkthime shtesë: gjaku

blood, the blood, of blood, blood of

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: gjaku

haemal
  • gjaku

hemal
  • gjaku

Fjalë të ngjashme: gjaku

gjaku fjalor gjuhësor anglisht, gjaku im kenga ime, gjaku dhe roli i tij, gjaku ernest koliqi, gjaku 0 pozitiv, gjaku i arberit, gjaku në anglisht

Përkthime

gjahtar në anglisht - hunter, chaser, the hunter, huntsman, hunters
gjak në anglisht - blood, the blood, of blood, bloodstream
gjakësor në anglisht - sanguinary, murderer, sanguinary man, bloody
gjallë në anglisht - alive, lively, living, vibrant, the living
portë në anglisht - gateway, gate, door, portal, the gateway

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Gjaku në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: blood, blood, the blood, of blood, blood of