Ne në anglisht

Përkthim: ne, Fjalor: shqip » anglisht

we
ne në anglisht

Përkthime shtesë

we, us, in, in the, on

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime

we
  • ne

us
  • na
  • ne
  • neve

Fjalë të ngjashme

ne fjalor gjuhësor anglisht, ne manastir te migjeni, ne dhe mjedisi, ne tropik teksti, ne tropik, ne mundsh, ne në anglisht

Përkthime

ndërtesë në anglisht - building, structure, construction, edifice, the building
ndërtoj në anglisht - build, carve, construct, erect, throw up
nepërkë në anglisht - adder, viper, horned, a viper, adder in
nesër në anglisht - tomorrow, future, morrow, to morrow
student në anglisht - undergraduate, a student, students, the student, educate, student, pupil

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ne në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: we, we, us, in, in the, on