Ne në anglisht

Përkthim: ne, Fjalor: shqip » anglisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
anglisht
Përkthime:
we, us, in, in the, on
Ne në anglisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: ne

us
  • na
  • ne
  • neve
we
  • ne

Fjalë të ngjashme: ne

ne manastir te migjeni, ne dhe mjedisi, ne tropik teksti, ne tropik, ne mundsh, ne fjalor gjuhësor anglisht, ne në anglisht

Përkthime

  • ndërtesë në anglisht - edifice, building, structure, construction, the building
  • ndërtoj në anglisht - construct, build, carve, erect, throw up
  • nepërkë në anglisht - adder, viper, horned, a viper, adder in
  • nesër në anglisht - tomorrow, future, morrow, to morrow
Fjalë të rastësishme
Ne në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: we, us, in, in the, on