Rërë në anglisht

Përkthim: rërë, Fjalor: shqip » anglisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
anglisht
Përkthime:
sand, grit, sandy, the sand, the sandy
Rërë në anglisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: rërë

grit
 • kurajë
 • rërë
 • zhavorr
 • zall
 • gur zalli
 • dhe
sand
 • rërë
 • kohë
 • rërëzë
 • ranishtë
 • plazh

Fjalë të ngjashme: rërë

rërë fjalor gjuhësor anglisht, rërë në anglisht

Përkthime

 • rëndësi në anglisht - importance, significance, prominence, weight, important
 • rëndësishëm në anglisht - important, significant, key, relevant, major
 • sa në anglisht - as, how, how many, how much, what
 • sahat në anglisht - clock, meter, watch, ticker, horologe
Fjalë të rastësishme
Rërë në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: sand, grit, sandy, the sand, the sandy