Dhe në anglisht

Përkthim: dhe, Fjalor: shqip » anglisht

and, earth
dhe në anglisht

Përkthime shtesë

and, and the

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime

and
  • dhe
  • e

Fjalë të ngjashme

dhe fjalor gjuhësor anglisht, dhe odisha, dhe jemi te dy evi reci lyrics, dhe malet oshtine, dhe vjen nje dite, dhe zemra ndal, dhe në anglisht

Përkthime

banjë në anglisht - bath, toilet, bathroom, restroom, closet, tub, bathtub, ...
detyroj në anglisht - bully, impel, coerce, constrain, dragoon, force, oblige
detyrë në anglisht - task, duty, assignment, office, job, responsibility, ...
dhelpër në anglisht - charley, fox, reynard, tod, fox goes
dhembje në anglisht - pain, ache, dolor, sorrow, have sorrow, aching

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dhe në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: and, earth, and, and the