Truri në anglisht

Përkthim: truri, Fjalor: shqip » anglisht

brain
truri në anglisht

Përkthime shtesë: truri

brain, brains, the brain

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: truri

medullary
  • palce
  • truri

Fjalë të ngjashme: truri

truri fjalor gjuhësor anglisht, truri i madh, truri dhe droga, truri i mesem, truri i femijeve, truri te femijet, truri në anglisht

Përkthime

ekzistencë në anglisht - existence, being, inwardness, subsistence, survival
trung në anglisht - skid, trunk, stump, torso, bole
trup në anglisht - body, flesh, the body
tryezë në anglisht - table, the table, roundtable, round table
trëndafil në anglisht - rose, mossrose, noisettes, canker, a rose

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Truri në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: brain, brain, brains, the brain