Ministër në bullgarisht

Përkthim: ministër, Fjalor: shqip » bullgarisht

пастор
ministër në bullgarisht

Përkthime shtesë: ministër

министър, министър на, министърът

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ministër

ministër fjalor gjuhësor bullgarisht, ministër i financave, ministër i drejtësisë, ministër i energjisë dhe industrisë, ministër i shëndetësisë, ministri i transportit dhe infrastrukturës, ministër në bullgarisht

Përkthime

dalluar në bullgarisht - незабелязани, неоткрита, незабелязано, неразкрити, неразкрито
minierë në bullgarisht - мина, мой, моя, mine, ми, шахта, кариера
ministi në bullgarisht - министерство, духовенство
minutë në bullgarisht - минута, минути, минути с, та
miqësi në bullgarisht - приятелство, за приятелство, приятелството, приятелства, дружба, дружелюбие

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ministër në bullgarisht - Fjalor: shqip » bullgarisht
Përkthime: пастор, министър, министър на, министърът