Ministër në rusisht

Përkthim: ministër, Fjalor: shqip » rusisht

церковнослужитель, министр, священник, посланник, советник, пастор
ministër në rusisht

Përkthime shtesë: ministër

министр, министра, министром

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ministër

ministër fjalor gjuhësor rusisht, ministër i financave, ministër i drejtësisë, ministër i energjisë dhe industrisë, ministër i shëndetësisë, ministri i transportit dhe infrastrukturës, ministër në rusisht

Përkthime

hyrje në rusisht - запись, вход, начального, ввода, вступление, вялый, унылый, бемоль, ...
minierë në rusisht - мое, мой, моя, шахта, мои, минировать, оспина, противостоять, ...
ministi në rusisht - духовенство, министерство, пастырство
minutë në rusisht - минут, минутах, минуту, ти минутах, минуты, минутный, минута, детальный, ...
miqësi në rusisht - дружба, дружбы, дружбу, дружба и общение, дружба и, дружелюбность, дружелюбие

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ministër në rusisht - Fjalor: shqip » rusisht
Përkthime: церковнослужитель, министр, священник, посланник, советник, пастор, министр, министра, министром