Еднородно на словашки език

Превод: еднородно, Речник: български » словашки

Изходен език:
български
Целеви език:
словашки
Преводи:
jednotný, jednotného, vnútorný, spoločný, jednotné
Еднородно на словашки език
Други езици

Свързани думи: еднородно

еднородно изречение, еднородно обстоятелствено пояснение, еднородно магнитно поле, еднородно и нееднородно определение, еднородно задължение, еднородно езиков речник словашки, еднородно на словашки език

Преводи

  • еднородна на словашки език - jednotný, jednotného, vnútorný, spoločný, jednotné
  • еднородни на словашки език - jednotný, jednotného, vnútorný, spoločný, jednotné
  • ежегодник на словашки език - ročenka, anály, ezhegodnik
  • ежегодния на словашки език - ročne, každoroční, roční, ročné, ročná, ročný, ročnej, ...
Случайни думи
Еднородно на словашки език - Речник: български » словашки
Преводи: jednotný, jednotného, vnútorný, spoločný, jednotné