Wrap në shqip

Përkthim: wrap, Fjalor: anglisht » shqip

mbuloj, mbështjell
wrap në shqip

Fjalë të ngjashme

Përkthime

wrangles në shqip - grindje, dhe grindje
wrangling në shqip - zënie, grindjeve, grindja, grindje, grindjen
wrap-around në shqip - përfundojë, të përfundojë, përfunduar, mbyllë, të përfunduar
wraparound në spanjisht - envolvente, reciclamiento, panorámico, del wraparound

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Wrap në shqip - Fjalor: anglisht » shqip
Përkthime: mbuloj, mbështjell