Ekologjia në anglisht

Përkthim: ekologjia, Fjalor: shqip » anglisht

ecology
ekologjia në anglisht

Përkthime shtesë: ekologjia

ecology, Ecological, the ecology, Ecological conditions

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ekologjia

ekologjia fjalor gjuhësor anglisht, ekologjia humane, ekologjia ne shqiperi, ekologjia dhe mjedisi, ekologjia ne vendin tim, ekologjia pdf, ekologjia në anglisht

Përkthime

egërsuar në anglisht - infuriating, boisterous, infuriated, the infuriating, the enraged, furious
eja në anglisht - come, come on, come and
ekonomi në anglisht - economy, economics, the economy, economies, economic
ekonomik në anglisht - economic, economical, the economic, thrifty
ngordhur në anglisht - dead, dies, died, tired, the dead, sickly

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ekologjia në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: ecology, ecology, Ecological, the ecology, Ecological conditions