Fantazoj në çekisht

Përkthim: fantazoj, Fjalor: shqip » çekisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
çekisht
Përkthime:
snít, sní, fantazírovat, fantazii, představovat si
Fantazoj në çekisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: fantazoj

fantazoj dhe krijoj, unikkatil fantazojn, fantazoj fjalor gjuhësor çekisht, fantazoj në çekisht

Përkthime

  • famë në çekisht - jméno, reputace, pověst, renomé, sláva, věhlas, slávy, ...
  • fanatizëm në çekisht - fanatismus, bigotnost, náboženský fanatismus, bigotnosti, fanatismu
  • faqe në çekisht - smělost, drzost, stránka, strana, troufalost, Page, stránky, ...
  • faqezi në çekisht - báze, podklad, falešný, opírat, úpatí, spodek, sprostý, ...
Fjalë të rastësishme
Fantazoj në çekisht - Fjalor: shqip » çekisht
Përkthime: snít, sní, fantazírovat, fantazii, představovat si