Fantazoj në greqisht

Përkthim: fantazoj, Fjalor: shqip » greqisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
greqisht
Përkthime:
φαντασιώνονται, φαντασιώνεται, φαντασιωνόμαστε, φαντάζονται, φαντασιώνεσαι
Fantazoj në greqisht
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: fantazoj

fantazoj dhe krijoj, unikkatil fantazojn, fantazoj fjalor gjuhësor greqisht, fantazoj në greqisht

Përkthime

  • famë në greqisht - φήμη, Δόξα, τη φήμη, φήμης, η φήμη
  • fanatizëm në greqisht - φανατισμός, θρησκοληψία, μισαλλοδοξία, μισαλλοδοξίας, τη μισαλλοδοξία, φανατισμό
  • faqe në greqisht - θράσος, μάγουλο, θρασύτητα, σελίδα, αναίδεια, τη σελίδα, σελίδας, ...
  • faqezi në greqisht - ευτελής, βάθρο, αχρείος, παλιάνθρωπος, κάθαρμα, αχρείων, καθάρματος
Fjalë të rastësishme
Fantazoj në greqisht - Fjalor: shqip » greqisht
Përkthime: φαντασιώνονται, φαντασιώνεται, φαντασιωνόμαστε, φαντάζονται, φαντασιώνεσαι