Fantazoj në anglisht

Përkthim: fantazoj, Fjalor: shqip » anglisht

fantasize
fantazoj në anglisht

Përkthime shtesë: fantazoj

fantasize, to fantasize

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: fantazoj

fantazoj fjalor gjuhësor anglisht, fantazoj dhe krijoj, unikkatil fantazojn, fantazoj në anglisht

Përkthime

famë në anglisht - fame, luster, renown, kudos, notoriety, reputation
fanatizëm në anglisht - bigotry, fanaticism, zealotry, fanatically
faqe në anglisht - page, site, pages, page to, phones, cheek
faqezi në anglisht - scoundrel, washout, rapscallion, dishonest person, reproach, vile, base
sfidë në anglisht - challenge, a challenge, the challenge, challenges

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Fantazoj në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: fantasize, fantasize, to fantasize