Fantazoj në anglisht

Përkthim: fantazoj, Fjalor: shqip » anglisht

fantasize
fantazoj në anglisht

Përkthime shtesë

fantasize, to fantasize

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

fantazoj fjalor gjuhësor anglisht, fantazoj dhe krijoj, unikkatil fantazojn, fantazoj në anglisht

Përkthime

famë në anglisht - fame, luster, renown, kudos, notoriety, reputation
fanatizëm në anglisht - bigotry, fanaticism, zealotry, fanatically
faqe në anglisht - page, site, pages, page to, phones, cheek
faqezi në anglisht - scoundrel, washout, rapscallion, dishonest person, reproach, vile, base
punë në anglisht - work, job, labor, business, operation, matter

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Fantazoj në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: fantasize, fantasize, to fantasize