Fantazoj në lituanisht

Përkthim: fantazoj, Fjalor: shqip » lituanisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
lituanisht
Përkthime:
fantazuoti, svajoti, įsivaizduoja
Fantazoj në lituanisht
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: fantazoj

fantazoj dhe krijoj, unikkatil fantazojn, fantazoj fjalor gjuhësor lituanisht, fantazoj në lituanisht

Përkthime

  • famë në lituanisht - garsas, muziejus, šlovę, šlovės, Garbės
  • fanatizëm në lituanisht - fanatizmas, Bigoteria, Dewocja, Fanatyzm
  • faqe në lituanisht - skruostas, puslapis, puslapį, puslapiu, puslapio, puslapyje
  • faqezi në lituanisht - niekšas, Bjaurybikė, nenauda, nenaudėlis, Bezecnik
Fjalë të rastësishme
Fantazoj në lituanisht - Fjalor: shqip » lituanisht
Përkthime: fantazuoti, svajoti, įsivaizduoja