Lufta në anglisht

Përkthim: lufta, Fjalor: shqip » anglisht

combat, warfare, war, scrap, struggle, fighting, conflict, engagement, fight
lufta në anglisht

Përkthime shtesë: lufta

fight, war, fighting, struggle, the war

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: lufta

lufta fjalor gjuhësor anglisht, lufta e dyte boterore, lufta ne kosov, lufta e trojes, lufta e kosoves, lufta dhe paqja, lufta në anglisht

Përkthime

lagësht në anglisht - wet, humid, sour, damp, the wet, moist
loz në anglisht - plays, fiddles around, competitor fiddles around, play, act
luaj në anglisht - play, wiggle, wriggle, perform, fool around, act
luftim në anglisht - fight, fighting, skirmish, battle, combat
luftoj në anglisht - ramp, fight, contend, wrestle, combat, struggle, battle, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Lufta në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: combat, warfare, war, scrap, struggle, fighting, conflict, engagement, fight, fight, war, fighting, struggle, the war