Lufta në maqedonisht

Përkthim: lufta, Fjalor: shqip » maqedonisht

војната, битката, војна
lufta në maqedonisht

Përkthime shtesë: lufta

борбата, борба, борат

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: lufta

lufta fjalor gjuhësor maqedonisht, lufta e dyte boterore, lufta ne kosov, lufta e trojes, lufta e kosoves, lufta dhe paqja, lufta në maqedonisht

Përkthime

loz në maqedonisht - игра, драми, драмите, претстави, претставите, драма
luaj në maqedonisht - игра, играат, да игра, се игра, да играат, драма
luftim në maqedonisht - борбата, борба, борат, битката
luftoj në maqedonisht - рампата, рампа, отскокнат, да рампата, рампата на, битката
shtrëngatë në maqedonisht - бура, на невреме, невреме, невремето, бурата

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Lufta në maqedonisht - Fjalor: shqip » maqedonisht
Përkthime: војната, битката, војна, борбата, борба, борат