Lufta në sllovenisht

Përkthim: lufta, Fjalor: shqip » sllovenisht

spor, angažmá, bojevat, sraka, boj, konflikt
lufta në sllovenisht

Përkthime shtesë: lufta

boj, boja, boju, bojem

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: lufta

lufta fjalor gjuhësor sllovenisht, lufta e dyte boterore, lufta ne kosov, lufta e trojes, lufta e kosoves, lufta dhe paqja, lufta në sllovenisht

Përkthime

loz në sllovenisht - igra, igranj, potez, igrati, drama, čin, hrta
luaj në sllovenisht - igra, igrajo, predvajanje, igrati, predvajati, čin, hrta, ...
luftim në sllovenisht - boj, boja, boju, bojem
luftoj në sllovenisht - ramp, rampe, rampa, uporabo rampe, rampe nastavi, bojevat, polotit, konflikt, ...
shi në sllovenisht - dež, rain, dežja, dežjem, za kišu, pršet

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Lufta në sllovenisht - Fjalor: shqip » sllovenisht
Përkthime: spor, angažmá, bojevat, sraka, boj, konflikt, boj, boja, boju, bojem