Mikroskopi në anglisht

Përkthim: mikroskopi, Fjalor: shqip » anglisht

microscope
mikroskopi në anglisht

Përkthime shtesë: mikroskopi

microscopy, Microscope, a microscope

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: mikroskopi

microscopy
  • mikroskopi

Fjalë të ngjashme: mikroskopi

mikroskopi fjalor gjuhësor anglisht, mikroskopi dhe qeliza, mikroskopi elektronik, mikroskopi optik, mikroskop i pare ne bote, mikroskopi i pare, mikroskopi në anglisht

Përkthime

humbje në anglisht - loss, losses, waste, wastage, losing, defeat, licking
mikpritës në anglisht - host, hospitable, entertainer, homely, welcoming
mikrobiologjia në anglisht - microbiology, microbiological, microbiological diagnosis
milingonë në anglisht - ant, pismire, emmet, ants
milion në anglisht - million

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Mikroskopi në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: microscope, microscopy, Microscope, a microscope