Mikroskopi në portugalisht

Përkthim: mikroskopi, Fjalor: shqip » portugalisht

microscópio, microfone
mikroskopi në portugalisht

Përkthime shtesë: mikroskopi

microscopia, microscopia de, microscópio, de microscopia, a microscopia

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: mikroskopi

mikroskopi fjalor gjuhësor portugalisht, mikroskopi dhe qeliza, mikroskopi elektronik, mikroskopi optik, mikroskop i pare ne bote, mikroskopi i pare, mikroskopi në portugalisht

Përkthime

mikpritës në portugalisht - hospedeiro, anfitrião, acolhimento, de acolhimento, hospedeira, hospitalizar
mikrobiologjia në portugalisht - microbiologia, microbiology, de microbiologia, a microbiologia, da microbiologia
milingonë në portugalisht - formiga, ant, formigas, da formiga, de formigas
milion në portugalisht - milhão, milhões, milhões de, milhão de, modista
tradicional në portugalisht - tradicionais, tradicional de, tradição, tradicional

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Mikroskopi në portugalisht - Fjalor: shqip » portugalisht
Përkthime: microscópio, microfone, microscopia, microscopia de, microscópio, de microscopia, a microscopia