Pankreasi në anglisht

Përkthim: pankreasi, Fjalor: shqip » anglisht

pancreas
pankreasi në anglisht

Përkthime shtesë: pankreasi

pancreas, pancreatitis, the pancreas

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: pankreasi

pankreasi fjalor gjuhësor anglisht, pankreasi dhe semundjet, pankreasi akut, pankreasi ku ndodhet, pankreasi endokrin, pankreasi semundje, pankreasi në anglisht

Përkthime

ditor në anglisht - day, daily, days, the daily
pamartuar në anglisht - single, unmarried, bachelor, married, unwed
pambuk në anglisht - cotton, cotton wool
pantallona në anglisht - pants, trousers, tops, the pants, entertainment
panxhar në anglisht - beet, beetroot, beets, the beets, the beet

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Pankreasi në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: pancreas, pancreas, pancreatitis, the pancreas