Pankreasi në anglisht

Përkthim: pankreasi, Fjalor: shqip » anglisht

pancreas
pankreasi në anglisht

Përkthime shtesë

pancreas, pancreatitis, the pancreas

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

pankreasi fjalor gjuhësor anglisht, pankreasi dhe semundjet, pankreasi akut, pankreasi ku ndodhet, pankreasi endokrin, pankreasi semundje, pankreasi në anglisht

Përkthime

lehtë në anglisht - easily, light, lightly, slightly, readily, facile, easy, ...
pamartuar në anglisht - single, unmarried, bachelor, married, unwed
pambuk në anglisht - cotton, cotton wool
pantallona në anglisht - pants, trousers, tops, the pants, entertainment
panxhar në anglisht - beet, beetroot, beets, the beets, the beet

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Pankreasi në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: pancreas, pancreas, pancreatitis, the pancreas