Limoni në estonisht

Përkthim: limoni, Fjalor: shqip » estonisht

sidrun
limoni në estonisht

Përkthime shtesë

sidrun, Lemon, sidruni, sidruniga, sidruni-

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

limoni fjalor gjuhësor estonisht, limoni per dobesim, limoni dhe vlerat e tij, limoni me hudhra, limoni dhe vetit e tij, limoni per fytyren, limoni në estonisht

Përkthime

liker në estonisht - liköör, liköörveini, likööri, liqueur'i, osavõtlik, puuviljaliköör, jõuduandev
liko në estonisht - liko, litsuma
lindje në estonisht - ida, idas, itta, ida pool, east, sünnitama, päritolu, ...
liqen në estonisht - järv, järve, järvele, lake, järvest
perëndim në estonisht - läänes, läände, lääne, lääne pool, lääne suunas, lääs, loojang, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Limoni në estonisht - Fjalor: shqip » estonisht
Përkthime: sidrun, sidrun, Lemon, sidruni, sidruniga, sidruni-