Duhani në portugalisht

Përkthim: duhani, Fjalor: shqip » portugalisht

tabaco, brindar
duhani në portugalisht

Përkthime shtesë: duhani

tabaco, do tabaco, de tabaco, fumo, o tabaco

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: duhani

duhani fjalor gjuhësor portugalisht, duhani alkoli dhe droga, duhani dhe droga, duhani wikipedia, duhani dhe pasojat e tij, duhani demton shendetin, duhani në portugalisht

Përkthime

akademia në portugalisht - academia, academy, academia de, da academia
dua në portugalisht - amar, amor, adorar, amo, love, intitular, pretender, ...
duhan në portugalisht - fumo, fumaça, de fumaça, de fumo, fumar, brindar, tabaco
duhur në portugalisht - direito, direita, certo, à direita, a direita, puro, necessário, preciso
dukje në portugalisht - aparência, aparecimento, aspecto, aparição, surgimento, exterioridade

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Duhani në portugalisht - Fjalor: shqip » portugalisht
Përkthime: tabaco, brindar, tabaco, do tabaco, de tabaco, fumo, o tabaco