Martesa në suedisht

Përkthim: martesa, Fjalor: shqip » suedisht

vigsel, äktenskap, förening, förbund
martesa në suedisht

Përkthime shtesë: martesa

äktenskap, äktenskapet, giftermål, förbindelse, äktenskaps

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: martesa

martesa fjalor gjuhësor suedisht, martesa e avokatit, martesa ne islam, martesa e arben ristani, martesa dhe divorci, martesa ne shqiperi, martesa në suedisht

Përkthime

marshoj në suedisht - parad, paraden, parade, ståta, marsch
marsi në suedisht - mars, marsch, marschen, skrevs den mars
martesë në suedisht - äktenskap, äktenskapet, giftermål, förbindelse, äktenskaps, bröllop, vigsel
martohem në suedisht - mate, kompis, partner, frände
ëndërra në suedisht - dröm, drömma, drömmer, drömmen, drömma om

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Martesa në suedisht - Fjalor: shqip » suedisht
Përkthime: vigsel, äktenskap, förening, förbund, äktenskap, äktenskapet, giftermål, förbindelse, äktenskaps