Ruaj në ukrainisht

Përkthim: ruaj, Fjalor: shqip » ukrainisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
ukrainisht
Përkthime:
варта, пильнувати, міліція, плачі, різноманітний, захисник, охороняти, мінливий, зберігати, зберегти
Ruaj në ukrainisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: ruaj

ruaj bileten dhe fito, ruaj ami, ruaj dhe stilo, ruaj injection, ruaj significado, ruaj fjalor gjuhësor ukrainisht, ruaj në ukrainisht

Përkthime

  • rrëzohem në ukrainisht - спотикання, спотикатися, помилятися, спотикнутися, падати, падатиме, падатимуть
  • rrëzohet në ukrainisht - зруйнування, розвалитися, загибель, колапс, обкраяти
  • rubin në ukrainisht - рубін, Рубин
  • rëndë në ukrainisht - важкий, похмурий, тяжкий, печальний, обтяжливий, впливовий, поважний, ...
Fjalë të rastësishme
Ruaj në ukrainisht - Fjalor: shqip » ukrainisht
Përkthime: варта, пильнувати, міліція, плачі, різноманітний, захисник, охороняти, мінливий, зберігати, зберегти