Aborti në anglisht

Përkthim: aborti, Fjalor: shqip » anglisht

miscarriage
aborti në anglisht

Përkthime shtesë: aborti

abortion, abortions, the abortion, abortion is, an abortion

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: aborti

aborti fjalor gjuhësor anglisht, aborti i femijeve, aborti me pilula, aborti medikal, aborti spontan, aborti dhe pasojat, aborti në anglisht

Përkthime

abat në anglisht - abbot, abat, the abat, the abbot
abdikim në anglisht - demise, abdication, disclaimer, disavowal, disclamation
abrogim në anglisht - abolition, the abolition, abrogation, repeal, annulment
absolutisht në anglisht - absolutely, utterly, is absolutely, dead, perfectly
burrë në anglisht - man, husband, male, a man

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Aborti në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: miscarriage, abortion, abortions, the abortion, abortion is, an abortion