Aborti në turqisht

Përkthim: aborti, Fjalor: shqip » turqisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
turqisht
Përkthime:
düşük, kürtaj, abortus, düşüğün, kürtajın
Aborti në turqisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: aborti

aborti i femijeve, aborti me pilula, aborti medikal, aborti spontan, aborti dhe pasojat, aborti fjalor gjuhësor turqisht, aborti në turqisht

Përkthime

  • abat në turqisht - başrahip, abbot, başkeşişi, Başkeşiş'i, baş rahibin
  • abdikim në turqisht - ölüm, ölümü, demise, vefatı
  • abrogim në turqisht - kaldırılma, iptal, kaldırılması, ortadan kaldırılması
  • absolutisht në turqisht - sönük, cansız, ölü, hareketsiz, merhum, kesinlikle, tamamen, ...
Fjalë të rastësishme
Aborti në turqisht - Fjalor: shqip » turqisht
Përkthime: düşük, kürtaj, abortus, düşüğün, kürtajın