Aborti në sllovenisht

Përkthim: aborti, Fjalor: shqip » sllovenisht

potrat
aborti në sllovenisht

Përkthime shtesë: aborti

splav, splava, abortion, splavu, prekinitev nosečnosti

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: aborti

aborti fjalor gjuhësor sllovenisht, aborti i femijeve, aborti me pilula, aborti medikal, aborti spontan, aborti dhe pasojat, aborti në sllovenisht

Përkthime

abat në sllovenisht - opat, abbot, opata, predstojnik
abdikim në sllovenisht - propad, smrt, smrtnem, zakup, izginjanje
abrogim në sllovenisht - odprava, ukinitev, odpravo, odpravi, odprave, zrušit, zrušení
absolutisht në sllovenisht - absolutno, popolnoma, nujno, vsekakor, povsem, mrtev
pranverë në sllovenisht - pomlad, spring, vzmet, pomladi, spomladi

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Aborti në sllovenisht - Fjalor: shqip » sllovenisht
Përkthime: potrat, splav, splava, abortion, splavu, prekinitev nosečnosti