Aborti në gjermanisht

Përkthim: aborti, Fjalor: shqip » gjermanisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
gjermanisht
Përkthime:
fehlgeburt, fehlleitung, Abtreibung, Abtreibungs, Schwangerschaftsabbruch, die Abtreibung, Abbruch
Aborti në gjermanisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: aborti

aborti i femijeve, aborti me pilula, aborti medikal, aborti spontan, aborti dhe pasojat, aborti fjalor gjuhësor gjermanisht, aborti në gjermanisht

Përkthime

  • abat në gjermanisht - abt, Abt, Abtes, Abts, der Abt, Vorsteher
  • abdikim në gjermanisht - abdankung, rücktritt, Ableben, Untergang, Niedergang, Gang, Tod
  • abrogim në gjermanisht - außerkraftsetzung, kündigung, aufhebung, widerruf, ungültigkeitserklärung, abschaffung, Abschaffung, ...
  • absolutisht në gjermanisht - leblos, vollständig, gestorben, veraltete, durchaus, müde, absolut, ...
Fjalë të rastësishme
Aborti në gjermanisht - Fjalor: shqip » gjermanisht
Përkthime: fehlgeburt, fehlleitung, Abtreibung, Abtreibungs, Schwangerschaftsabbruch, die Abtreibung, Abbruch