Paqe në anglisht

Përkthim: paqe, Fjalor: shqip » anglisht

peace
paqe në anglisht

Përkthime shtesë: paqe

peace, rest, of peace, the peace

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: paqe

peace
 • paqe
 • qetësi
 • rend publik

amity
 • miqësi
 • paqe

placidity
 • gjakftohtësi
 • qetësi
 • paqe

serenity
 • qetësi
 • kthjelltësi
 • gjakftohtësi
 • paqe

pax
 • simbol i paqës
 • paqe

Fjalë të ngjashme: paqe

paqe fjalor gjuhësor anglisht, paqe ne bote, paqe ne bote wikipedia, paqe dhe lumturi, paqe jeshile, paqe jeshile lyrics, paqe në anglisht

Përkthime

papjekur në anglisht - immature, uncooked, unripe, sour, unbaked, raw
papunësia në anglisht - unemployment, unemployment rate, the unemployment, unemployment is
para në anglisht - before, money, cash, ahead, in front of
parajsa në anglisht - paradise, heaven, havens, paradises, of heaven
vreshtë në anglisht - vineyard, vine, grapevine, vineyards, a vineyard

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Paqe në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: peace, peace, rest, of peace, the peace