Paqe në suedisht

Përkthim: paqe, Fjalor: shqip » suedisht

fred
paqe në suedisht

Përkthime shtesë

fred, freds, lugn, frid, freden

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

paqe fjalor gjuhësor suedisht, paqe ne bote, paqe ne bote wikipedia, paqe dhe lumturi, paqe jeshile, paqe jeshile lyrics, paqe në suedisht

Përkthime

papjekur në suedisht - omogna, omogen, omoget, immature, outvecklad, rå
papunësia në suedisht - arbetslöshet, arbetslösheten, arbetslöshets
para në suedisht - före, innan, innan du, tidigare, inför, penningar, förrän, pengar, ...
parajsa në suedisht - paradis, paradise, paradiset
rrënim në suedisht - destruktion, förstörelse, förstöring, förstörelsen, förstörs, ruin, fördärva, fördärv, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Paqe në suedisht - Fjalor: shqip » suedisht
Përkthime: fred, fred, freds, lugn, frid, freden