Paqe në letonisht

Përkthim: paqe, Fjalor: shqip » letonisht

miers, miera, mieru, mieram, peace
paqe në letonisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

paqe fjalor gjuhësor letonisht, paqe ne bote, paqe ne bote wikipedia, paqe dhe lumturi, paqe jeshile, paqe jeshile lyrics, paqe në letonisht

Përkthime

kanë në letonisht - būt, ir, būtu, jābūt, krūka, krūze
papjekur në letonisht - nenobriedis, nenobriedušu, nenobrieduši, nenobriedusi, nenobriedušas, sāpīgs, jutīgs
papunësia në letonisht - bezdarbs, bezdarba, bezdarba līmenis, bezdarbu, bezdarbnieka
para në letonisht - pirms, līdz, iepriekš, agrāk, iekams, nauda
parajsa në letonisht - paradīze, paradise, paradīzi, paradīzes, debesis

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Paqe në letonisht - Fjalor: shqip » letonisht
Përkthime: miers, miera, mieru, mieram, peace