Puna në sllovakisht

Përkthim: puna, Fjalor: shqip » sllovakisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
sllovakisht
Përkthime:
práce, dne, námaha, drina, práca, prácu, činnosti, práci
Puna në sllovakisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: puna

puna mekanike, puna ne shqiperi, puna ne fizike, puna dhe profesioni, puna vullnetare, puna fjalor gjuhësor sllovakisht, puna në sllovakisht

Përkthime

  • pulpë në sllovakisht - tele, lýtko, dreň, dužina, drene, výlisky, pretlak
  • pulë në sllovakisht - kurča, kura, chicken, kuře, kuracie
  • punishte në sllovakisht - výrobňa, dielňa, dielna, dílna
  • punoj në sllovakisht - funkční, práce, pracovať, práca, prácu, činnosti, práci
Fjalë të rastësishme
Puna në sllovakisht - Fjalor: shqip » sllovakisht
Përkthime: práce, dne, námaha, drina, práca, prácu, činnosti, práci