Puna në italisht

Përkthim: puna, Fjalor: shqip » italisht

lavoro, faticare, travaglio, lavorare
puna në italisht

Përkthime shtesë

lavoro, lavori, di lavoro, opera, il lavoro

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

puna fjalor gjuhësor italisht, puna mekanike, puna ne shqiperi, puna ne fizike, puna dhe profesioni, puna vullnetare, puna në italisht

Përkthime

pulpë në italisht - polpa, pasta di, polpa di, cellulosa, pasta di legno, polpaccio, vitello
pulë në italisht - pollo, di pollo, chicken, il pollo, gallina
punishte në italisht - officina, laboratorio, seminario, bottega, laboratorio di
punoj në italisht - lavoro, lavori, di lavoro, opera, il lavoro, lavorare, impiego, occupazione, ...
shpreh në italisht - esprimere, esprimere la, esprimere il, esprimersi, esprimere le, rapido

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Puna në italisht - Fjalor: shqip » italisht
Përkthime: lavoro, faticare, travaglio, lavorare, lavoro, lavori, di lavoro, opera, il lavoro