Durimi në bullgarisht

Përkthim: durimi, Fjalor: shqip » bullgarisht

търпение
durimi në bullgarisht

Përkthime shtesë

търпение, търпението, за търпението, дълготърпение

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

durimi fjalor gjuhësor bullgarisht, durimi ne dashuri, durimi dhe maturia, durimi ne kuran, durimi sabri, durimi dhe sabri, durimi në bullgarisht

Përkthime

dukje në bullgarisht - вид, появяване, външност, външен вид, външния вид, проявление
dukuria në bullgarisht - феномен, явление, явлението
duroj në bullgarisht - нося, носи, носят, понесе, поема
dush në bullgarisht - душ, душ кабина, телевизор, вана, с душ
ngushëlloj në bullgarisht - комфорт, удобство, удобства, комфорта, уют

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Durimi në bullgarisht - Fjalor: shqip » bullgarisht
Përkthime: търпение, търпение, търпението, за търпението, дълготърпение