Durimi në bullgarisht

Përkthim: durimi, Fjalor: shqip » bullgarisht

търпение
durimi në bullgarisht

Përkthime shtesë: durimi

търпение, търпението, за търпението, дълготърпение

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: durimi

durimi fjalor gjuhësor bullgarisht, durimi ne dashuri, durimi dhe maturia, durimi ne kuran, durimi sabri, durimi dhe sabri, durimi në bullgarisht

Përkthime

dializa në bullgarisht - диализа, на диализа, диализата, хемодиализа
dukje në bullgarisht - вид, появяване, външност, външен вид, външния вид, проявление
dukuria në bullgarisht - феномен, явление, явлението
duroj në bullgarisht - нося, носи, носят, понесе, поема
dush në bullgarisht - душ, душ кабина, телевизор, вана, с душ

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Durimi në bullgarisht - Fjalor: shqip » bullgarisht
Përkthime: търпение, търпение, търпението, за търпението, дълготърпение