Durimi në italisht

Përkthim: durimi, Fjalor: shqip » italisht

costanza, tolleranza, pazienza, sopportazione
durimi në italisht

Përkthime shtesë: durimi

pazienza, la pazienza, di pazienza, Aspetta

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: durimi

durimi fjalor gjuhësor italisht, durimi ne dashuri, durimi dhe maturia, durimi ne kuran, durimi sabri, durimi dhe sabri, durimi në italisht

Përkthime

dukje në italisht - aspetto, apparenza, comparsa, apparizione, l'aspetto, esteriore
dukuria në italisht - fenomeno, fenomeno di, fenomeni
duroj në italisht - orso, sopportare, recare, sostenere, portare, durare, patire, resistere, ...
dush në italisht - doccia, di doccia, la doccia, pioggia
supë në italisht - zuppa, minestra, zuppa di, soup, brodo

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Durimi në italisht - Fjalor: shqip » italisht
Përkthime: costanza, tolleranza, pazienza, sopportazione, pazienza, la pazienza, di pazienza, Aspetta