Dëshirë në frëngjisht

Përkthim: dëshirë, Fjalor: shqip » frëngjisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
frëngjisht
Përkthime:
volonté, désirons, nécessité, souhaitons, aspiration, manquer, purée, insuffisance, souhait, désirer, félicitation, défaut, désirez, appétit, manque, veulent, souhaiter, souhaitera, voudra, vouloir, souhaiteront
Dëshirë në frëngjisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dëshirë

dëshirë e madhe, dëshirë dhe heshtje - ritfolk lyrics, dëshirë fjalor gjuhësor frëngjisht, dëshirë në frëngjisht

Përkthime

  • dërrasë në frëngjisht - monter, conseil, plaque, planche, plateau, régie, table, ...
  • dëshiroj në frëngjisht - analogue, semblable, envie, désirons, convoiter, désirez, félicitation, ...
  • dëshmoj në frëngjisht - attestent, certifier, témoigner, indiquer, constater, prouver, déposer, ...
  • eci në frëngjisht - marchez, balade, marche, route, marchent, promenons, sentier, ...
Fjalë të rastësishme
Dëshirë në frëngjisht - Fjalor: shqip » frëngjisht
Përkthime: volonté, désirons, nécessité, souhaitons, aspiration, manquer, purée, insuffisance, souhait, désirer, félicitation, défaut, désirez, appétit, manque, veulent, souhaiter, souhaitera, voudra, vouloir, souhaiteront