Atmosfera në anglisht

Përkthim: atmosfera, Fjalor: shqip » anglisht

atmosphere, air
atmosfera në anglisht

Përkthime shtesë: atmosfera

atmosphere, the atmosphere, atmospheres

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: atmosfera

atmosfera fjalor gjuhësor anglisht, atmosfera terrestre, atmosfera 96.5, atmosfera shtresa e ozonit, atmosfera dhe drita, atmosfera wikipedia, atmosfera në anglisht

Përkthime

ateizmi në anglisht - atheism, atheist, of atheism, the atheism
atje në anglisht - there, thither, out there
atomi në anglisht - atom, the atom, atoms, atom is
aty në anglisht - there, therein, thither, it
bust në anglisht - torso, bodice, the torso, the bodice, bust

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Atmosfera në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: atmosphere, air, atmosphere, the atmosphere, atmospheres