Realiteti në kroatisht

Përkthim: realiteti, Fjalor: shqip » kroatisht

svijet, svjetskih, svjetskog, svijetom, svjetskom
realiteti në kroatisht

Përkthime shtesë

stvarnost, realnost, stvarnosti, reality, zbilja

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

realiteti fjalor gjuhësor kroatisht, realiteti i universit, realiteti i jetes, realiteti hak, realiteti ese, realiteti dhe fantazia, realiteti në kroatisht

Përkthime

bile në kroatisht - čak, čak i, još, i, ni, ravan, baš, gladak, ...
re në kroatisht - oblak, cloud, oblaka, oblaku, u oblaku, naoblačiti
real në kroatisht - pravi, stvarnom, u stvarnom, stvarni, stvarane, stvaran, pravog, nepokretan, ...
rebel në kroatisht - pobunjenik, buntovnik, pobunjenička, se pobuniti, se buniti, buntovnički, ustanik
referohem në kroatisht - oglas, predati

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Realiteti në kroatisht - Fjalor: shqip » kroatisht
Përkthime: svijet, svjetskih, svjetskog, svijetom, svjetskom, stvarnost, realnost, stvarnosti, reality, zbilja