Realiteti në spanjisht

Përkthim: realiteti, Fjalor: shqip » spanjisht

mundial, tierra, mundo, universo, global
realiteti në spanjisht

Përkthime shtesë

realidad, la realidad

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

realiteti fjalor gjuhësor spanjisht, realiteti i universit, realiteti i jetes, realiteti hak, realiteti ese, realiteti dhe fantazia, realiteti në spanjisht

Përkthime

guxim në spanjisht - coraje, valentía, valor, el valor, el coraje, atrevimiento, audacia
re në spanjisht - nube, nubes, la nube, cloud, nube de
real në spanjisht - verdadero, verdadera, reales, de bienes, real, efectivo
rebel në spanjisht - rebelde, rebelarse, rebeldes, los rebeldes, rebelan
referohem në spanjisht - anuncio, el anuncio, de anuncio, referirse, respectar, atañer

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Realiteti në spanjisht - Fjalor: shqip » spanjisht
Përkthime: mundial, tierra, mundo, universo, global, realidad, la realidad