Detyroj në lituanisht

Përkthim: detyroj, Fjalor: shqip » lituanisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
lituanisht
Përkthime:
jėga, spausti, smurtas, suteneris, peštukas, ieškoti priekabių, kibinti, gąsdinti
Detyroj në lituanisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: detyroj

detyroj fjalor gjuhësor lituanisht, detyroj në lituanisht

Përkthime

  • detar në lituanisht - jūrininkas, jūra, jūros, jūrų, Sea, jūrą
  • detyrim në lituanisht - vertimas, atsakomybė, atsakomybės, įsipareigojimas, atsakomybę, įsipareigojimų
  • detyrë në lituanisht - muitas, atsakomybė, užduotis, pareiga, darbas, uždavinys, užduotį, ...
  • dhe në lituanisht - žemė, o, sausuma, ir, bei
Fjalë të rastësishme
Detyroj në lituanisht - Fjalor: shqip » lituanisht
Përkthime: jėga, spausti, smurtas, suteneris, peštukas, ieškoti priekabių, kibinti, gąsdinti