Detyroj në spanjisht

Përkthim: detyroj, Fjalor: shqip » spanjisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
spanjisht
Përkthime:
forzar, incitar, compeler, constreñir, fuerza, animar, tirar, espolear, obligar, impeler, empujar, violencia, vincular, matón, bully, bravucón, acosador, matón de
Detyroj në spanjisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: detyroj

detyroj fjalor gjuhësor spanjisht, detyroj në spanjisht

Përkthime

  • detar në spanjisht - marino, navegante, marinero, mar, del mar, el mar, al mar, ...
  • detyrim në spanjisht - compulsión, apremio, obsesión, responsabilidad, la responsabilidad, pasivo, de responsabilidad, ...
  • detyrë në spanjisht - cargo, empeño, trabajo, arancel, compromiso, quehacer, obligación, ...
  • dhe në spanjisht - y, e, tierra, y la, y el, y de
Fjalë të rastësishme
Detyroj në spanjisht - Fjalor: shqip » spanjisht
Përkthime: forzar, incitar, compeler, constreñir, fuerza, animar, tirar, espolear, obligar, impeler, empujar, violencia, vincular, matón, bully, bravucón, acosador, matón de