Qepa në anglisht

Përkthim: qepa, Fjalor: shqip » anglisht

onion
qepa në anglisht

Përkthime shtesë: qepa

onions, onion

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: qepa

qepa fjalor gjuhësor anglisht, qepa wikipedia, qepa dhe hudhra, qepa e njome, qepa per floket, qepa dhe efektet e saj, qepa në anglisht

Përkthime

qengj në anglisht - lamb, cade, lamb of, sheep
qep në anglisht - sew, stitch, sew on, needle, tailor, saw
qepallë në anglisht - eyelid, lash, lid, the eyelid
qepë në anglisht - onion, onions, pepper, the onion
regjistër në anglisht - register, registry, the registry, the register, log

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Qepa në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: onion, onions, onion