Qepa në anglisht

Përkthim: qepa, Fjalor: shqip » anglisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
anglisht
Përkthime:
onion, onions
Qepa në anglisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: qepa

qepa wikipedia, qepa dhe hudhra, qepa e njome, qepa per floket, qepa dhe efektet e saj, qepa fjalor gjuhësor anglisht, qepa në anglisht

Përkthime

  • qengj në anglisht - lamb, cade, lamb of, sheep
  • qep në anglisht - sew, saw, stitch, sew on, needle, tailor
  • qepallë në anglisht - eyelid, lash, lid, the eyelid
  • qepë në anglisht - onion, onions, Pepper, the onion
Fjalë të rastësishme
Qepa në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: onion, onions