Qepa në portugalisht

Përkthim: qepa, Fjalor: shqip » portugalisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
portugalisht
Përkthime:
planto, cebola, pesado, cebolas, as cebolas, de cebolas
Qepa në portugalisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: qepa

qepa wikipedia, qepa dhe hudhra, qepa e njome, qepa per floket, qepa dhe efektet e saj, qepa fjalor gjuhësor portugalisht, qepa në portugalisht

Përkthime

  • qengj në portugalisht - lago, cordeiro, borrego, carneiro, lamb, de cordeiro
  • qep në portugalisht - provérbio, coser, serrar, serrote, costurar, sevilha, sew, ...
  • qepallë në portugalisht - sobrancelha, pálpebra, palpebral, pálpebras, da pálpebra, eyelid
  • qepë në portugalisht - planto, cebola, pesado, de cebola, onion, a cebola, da cebola
Fjalë të rastësishme
Qepa në portugalisht - Fjalor: shqip » portugalisht
Përkthime: planto, cebola, pesado, cebolas, as cebolas, de cebolas