Qepa në hungarisht

Përkthim: qepa, Fjalor: shqip » hungarisht

vöröshagyma
qepa në hungarisht

Përkthime shtesë

hagyma, hagymát, hagymával, vöröshagyma, hagymák

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

qepa fjalor gjuhësor hungarisht, qepa wikipedia, qepa dhe hudhra, qepa e njome, qepa per floket, qepa dhe efektet e saj, qepa në hungarisht

Përkthime

qengj në hungarisht - bárány, lamb, bárányt, bárányhús, bárány-
qep në hungarisht - varr, varrni, varrjon, varrja, példabeszéd
qepallë në hungarisht - szemhéj, szemhéjat, a szemhéj, szemhéját, szemhéjak
qepë në hungarisht - hagyma, hagymát, vöröshagyma, hagymás, hagymával
sundoj në hungarisht - hűbérúr, overlord, nagyúr, fõkormányzó, feljebbvaló

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Qepa në hungarisht - Fjalor: shqip » hungarisht
Përkthime: vöröshagyma, hagyma, hagymát, hagymával, vöröshagyma, hagymák