Qepa në rusisht

Përkthim: qepa, Fjalor: shqip » rusisht

голова, лук, луковица
qepa në rusisht

Përkthime shtesë

лук, лука, луком, луковицы, репчатый лук

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

qepa fjalor gjuhësor rusisht, qepa wikipedia, qepa dhe hudhra, qepa e njome, qepa per floket, qepa dhe efektet e saj, qepa në rusisht

Përkthime

bashkë në rusisht - вместе, совместно, а, наряду, воедино, вдвоем, слитно, непрерывно, ...
qengj në rusisht - ягненок, ягненка, баранина, баранины, агнец, ягнёнок, оягниться, ...
qep në rusisht - шить, сшить, шьют, пришить, зашить, притачать, пила, пришивать, ...
qepallë në rusisht - веко, век, века, веки
qepë në rusisht - лук, лука, луком, луковица, луковый, голова

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Qepa në rusisht - Fjalor: shqip » rusisht
Përkthime: голова, лук, луковица, лук, лука, луком, луковицы, репчатый лук