Zoti në anglisht

Përkthim: zoti, Fjalor: shqip » anglisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
anglisht
Përkthime:
able, capable, Mr., owner, Mr, lord, neat
Zoti në anglisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: zoti

Mr.
  • zoti

Fjalë të ngjashme: zoti

zoti te dhasht, zoti sports, zoti dhe zonja smith, zoti te dhasht nga migjeni, zoti im, zoti fjalor gjuhësor anglisht, zoti në anglisht

Përkthime

  • zorrë në anglisht - intestine, casing, bowel, gut, catgut
  • zot në anglisht - god, master, lord, Providence, Infinite
  • zotëroj në anglisht - own, possess, hold, wield, master
  • zvetënohem në anglisht - degenerate
Fjalë të rastësishme
Zoti në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: able, capable, Mr., owner, Mr, lord, neat