Zoti në anglisht

Përkthim: zoti, Fjalor: shqip » anglisht

able, capable
zoti në anglisht

Përkthime shtesë: zoti

Mr., owner, Mr, lord, neat

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: zoti

Mr.
  • zoti

Fjalë të ngjashme: zoti

zoti fjalor gjuhësor anglisht, zoti te dhasht, zoti sports, zoti dhe zonja smith, zoti te dhasht nga migjeni, zoti im, zoti në anglisht

Përkthime

krenari në anglisht - pride, proudly, proud, the pride, pride in
zorrë në anglisht - casing, bowel, intestine, gut, catgut
zot në anglisht - god, master, lord, providence, infinite
zotëroj në anglisht - own, hold, wield, possess, master
zvetënohem në anglisht - degenerate

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Zoti në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: able, capable, Mr., owner, Mr, lord, neat